Zonsondergang met waterskiërs
Woensdag 11 Augustus 2010 om 21:41En toen vertrok ik weer tegen zonsondergang naar mijn favoriete plekje om bezig te gaan met mijn favoriete bezigheid, het vastleggen van een zonsondergang en ook vooral genieten van het zitten aan de zee.
Van Wijnjeterperschar maak ik even een vlucht van 1400 kilometer, naar Kroatië dus. Wat ik zo heerlijk vind aan Kroatië is, dat je nagenoeg geen last hebt van vliegen, muggen, wespen en andere vervelende steekbeesten.

De zonsondergang leek veelbelovend. De ondergaande zon weerspiegelde een warme kolom zonlicht in de Adriatische zee.

Een langsvarende zeilboot aan de horizon gaf het geheel een liefelijk beeld. Ik zat te genieten.

Plotseling werd de avondrust verstoord door vele peekaa's. Het rustige water werd doorklieft door snelle boten met waterskiërs in hun kielzog.

De bescheiden rimpeling veranderde snel in een heftige rimpeling.

En de zon? De zon zakte wederom in een wolkenband.
