Het Reestdal
Dinsdag 09 Januari 2018 om 19:03Zowel zondag als dinsdag heb ik op verschillende locaties een wandeling gemaakt in Het Reestdal. Er was een groot verschil in het weerbeeld. Staand naast de Reggersweg maakte ik zondag onderstaande foto. Op de achtergrond is het Isala Diaconessenhuis van Meppel te zien. Zie voor de locatie op Google Maps.
Vanmiddag stopte ik op dezelfde plaats en maakte ik deze foto. Er lag nu een ijsvloertje op de uiterwaarden van De Reest. Je kunt op de foto ook zien dat de waterstand in de sloot alweer wat lager is dan de zondag daarvoor.
Op de Staphorsterweg trof ik deze aardige mensen uit ... Staphorst. In Staphorst praten ze in hetzelfde dialect als bij ons. We hebben dus even gezellig 'staon praot'n'. ik vroeg aan de vrouw of ze het warm genoeg had. 'Ja hoor, ik heb een sjaal om', antwoordde ze. Met toestemming mocht ik enkele foto's van ze maken. Voor de locatie, zie Google Maps.
De komende dagen neem ik jullie nog een aantal keren mee naar het Reestdal.