Vogelvoer
Zondag 31 Januari 2010 om 15:07Gisteren reed ik door de polder en zag in een weiland wel een hele bijzondere combinatie lopen.

Volgens mij kennen ze elkaar al wat langer...

Het is tot nu niet gelukt om een etende vlaamse gaai in onze tuin op de foto te krijgen. Tegen de tijd dat ik mijn camera had gepakt was de gaai al gevlogen over de Overijsselse grens. Vervolgens maar de vlaamse gaai vastgelegd terwijl hij even wilde poseren op een boomstronk omringd door hagelstenen.

Onze zoon vulde een halve kokosnoot met vet, broodkruimels en vogelzaad. Zo te zien was dat een goed idee, er werd driftig van gesmuld.

Leni liet een tijdje geleden prachtige foto's zien van vogels die aan het smikkelen waren van pindakaas met stukjes noot. Ik vond dat vogelvoer zo'n leuk idee, dat ik haar voorbeeld heb gevolgd.

De wikkel heb ik eraf gehaald, want ik wil hier natuurlijk geen reclame maken.

Het heeft wel een halve week geduurd voordat ze ervan durfden te eten, maar sinds ze het ontdekt hebben vindt de pindakaas mét nootjes gretig aftrek.
